دفیوزر

/ / دفیوزر
دفیوزر

دفیوزر چیست؟ با بالا رفتن سرعت خودروها، جریان هوای اطراف خودرو به شدت افزایش می‌یابد و همین یکی از عوامل ضعیف شدن چسبندگی خودرو به زمین و همچنین هندلینگ خودرو‌ها است.

از این رو، برای خودروهای اسپرت که توانایی رسیدن به سرعت‌های بالا را دارند، قطعاتی به صورت فابریک یا جانبی طراحی می‌شود که در سرعت‌های بالا هم راننده بتواند به خودرو را کنترل کند.

یکی از این قطعات “دیفیوزر” است. این قطعه در قسمت عقب خودرو و زیر سپر نصب می‌شود. این قطعه یکی از اجزای آیرودینامیک خودرو است و با سریع تر و همچنین هدایت کردن جریان هوایی که از زیر خودرو عبور می کند، باعث افزایش “Downforce” (نیرو پسا یا پسار/نیرو پایین رونده) می‌شود.

 

هنگامی که خودرو به سرعت بالا می‌رسد، فشار هوایی که از زیر خودرو عبور می‌کند باعث می‌شود تا انتهای خودرو به سمت بالا برود و به همین علت چسبندگی تایرها به زمین کم می‌شود. نقش دیفیوزر این است که با ایجاد Downforce انتهای خودرو به سطح زمین فشار بیشتری وارد کند و در کل پایداری بهتری، مخصوصا در سر پیچ‌ها داشته باشد.

به طور خلاصه نقش دیفیوزر، افزایش پایداری خودرو در سرعت‌های بالا است.

دفیوزر

دفیوزر سمند

دفیوزر l90

دفیوزر تیبا

دفیوزر کوبیک

دفیوزر پژو

دفیوزر چانگان

دفیوزر سانگ یانگ

دفیوزر mvm

دفیوزر لیفان

دفیوزر جک

دفیوزر ال90

 

دفیوزر دنا

دفیوزر دنا

 

 

گارد و رکاب گارد و رکاب گارد رکاب olex4x4_nametag

 

آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی – جاده تبریز شبسترشهرک سرمایه گذاری خارجی

برای سفارش دفیوزر سپر هــمـــرنـــــــــگ خــــودروی شما با واحــــد فــــروش شرکت تماس بگیرید

شرکت فیدار ارابه ایرسا (OLEX4X4) با 20 سال تجربه و با تلاش طراحان و مهندسان ایرانی و ترکیه توانسته انواع دفیوزر با کیفیت طبق سلیقه و نیاز مشتریان را روانه بازار کند. جنس محصولات به تناسب استفاده و نیاز مشتریان متفاوت می باشد متریال محصولات فایبرگلاس یا پلی اورتان و ای بی اس (ABS) باشد. این شرکت آپشن مقاوم و سبک تری نسبت به سایر محصولات تولید کند.

تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت یکساله می باشد. شرکت بازرگانی OLEX4X4 برای انواع خودروهای موجود در بازار ایران خودروهای داخلی و خارجی لوازم جانبی تولید می کند. لوازم جانبی شرکت OLEX4X4 برای خودروسازهایی همچون سایپا ایران خودرو، بهمن موتور، آمیکو، کرمان موتور و پارس خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

 

♥♥♥ شرکت تولید لوازم جانبی OLEX4X4 نوید محصولات جدید دفیوزر x55 و آریزو را در آینده نزدیک می دهد ♥♥♥

برای دیدن محصولات شرکت OLEX4X4 مانند گارد رکاب و لاینر اینجا کلیک کنید.

ما را در لینکد این Linked in و  اینستاگرام OLEX4X4 دنبال کنید.

گوگل،یاهو، گارد و رکاب، باربند، کابین، کفی عقب، سینی زیر موتور